Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost mých klientů.

Antonín Zanvit

Honza Tihelka je inteligentní chlapík s přímou osobností. Svou otevřenou povahou v kombinaci s pracovní odpovědností a způsobem, jakým se staví k obsluze klienta a rovněž zdvořilým chováním, působí velmi pozitivně na své okolí. Je loajální a nekompromisně čestný. Pro mě jako svého klienta pracuje efektivně v rámci stanovených pravidel a priorit a v zájmu maximálního zhodnocení investic neváhá využít své vlastní iniciativy. Kdykoli se vyskytne problém, rychle si osvojí jeho základní aspekty a je připraven doručit řešení. Z osobní zkušenosti mohu konstatovat, že upřednostňuje povinnosti před svými zájmy a pracuje bez ohledu na časové dispozice až k dosažení mých finančních cílů.

Jana Odstrčilová

Spolupráce s Honzou Tihelkou je výborná. Oceňuji především jeho orientaci na potřeby nás jako klientů, vstřícné a spolehlivé jednání, profesionalitu a osobní přístup. Díky němu jsme s manželem začali o rodinných financích uvažovat v širších souvislostech, lépe jsme si uvědomili, co chceme a jaké jsou naše dlouhodobé cíle. Honza nám pomohl s výběrem nejvhodnější rodinné pojistky, penzijního spoření a poskytl nám užitečné konzultace ohledně výběru nemovitosti a jejího financování. Určitě se na něj budeme obracet i v budoucnu.

Lenka Janatová

Honzu znám skoro 15 let z úplně jiného volnočasového oboru. O to více energie ho stálo získat moji důvěru v oblasti financí, kterým se věnuje s maximálním zápalem, odborností a nepřetržitým vzděláváním. Honza je profík každým coulem, umí pomoci nejen, když je potřeba nový produkt, ale zejména ve chvílích, kdy se situace nevyvíjí úplně dobře. V neposlední chvíli se v Partners obklopuje lidmi, kteří umí pomoci a zařídit téměř nemožné. Své finance již nesvěřuji nikomu jinému.

Vojtěch Pošmourný

Jako člověk, který nerad řeší otázky financí a nerozumí této problematice jsem se na základě doporučení svěřil do péče pana Tihelky a jen si libuji! Lidský přístup, naprostá profesionalita a především snaha poznat a pochopit situaci klienta jsou zásady, kterými pan Tihelka vede jednání a hledá nejvhodnější řešení. Nevnucuje zbytečná pojištění a neslibuje naoko lákavé investice, které by vedly pouze ke zklamání. Poradil mi, jak vlastní prostředky spořit tak, aby byly připraveny pro děti, na neočekávané výdaje a na důchod.

Tomáš Ščerba

Jan je dle mého dosavadního přesvědčení skutečný profesionál s mimořádnou znalostí v oboru. Disponuje také širokou škálou praktických zkušeností a je proto radost participovat s tímto finančním poradcem na realizaci i sofistikovanějších investičních projektů.

Roman Kačín

Děkuji Vám. Poskytujete výjimečné služby. Jestli se takto staráte o všechny své klienty, tak klobouk dolů.

Jiří Bureš

Jsem velice spokojený s řešením finančních záležitostí s panem Tihelkou. Má zkušenosti, přehled, dokáže srozumitelně zodpovědět dotazy a ukázat výhody i nevýhody různých možností řešení. Líbí se mi, že dokáže zodpovědět i detailní dotazy a pokud si není jistý odpovědí, konzultuje s dalšími specialisty a institucemi. Jeho služby mohu jen doporučit.

Martin Sekera

S panem Tihelkou jsem se potkal kvůli životnímu pojištění. Během pár minut bylo jasné, že to u pojištění neskončí. Není to tuctový prodavač finančních produktů, ale odborník, který má přehled a chápe souvislosti. Po několika schůzkách mám vyřešeno jak pojištění, tak dlouhodobější investice. Spolupráce je opravdu pohodová, klidná, bez stresu. Díky :)

Monika Vořechová

Pan Tihelka je opravdový profesionál ve svém oboru. Jeho služby jsou vždy kvalitní, včasné, srozumitelné a velmi nápomocné. Mým finančním poradcem se stal na základě náhody a já tuto náhodu považuji za štěstí.

Lucie Jakabová

Chtěla bych poděkovat za finanční plán a Váš čas a trpělivost při objasňování, jak zlepšit a také zajistit lepší budoucnost moji a mého manžela. Velmi si cením Vašeho času. Doporučuji všem finančního poradce, který opravdu poradí a doporučí nejlepší řešení.

Jana Konvalinková

V otázkách finanční problematiky je pan Tihelka spolehlivý a nadmíru pohotový, vždy najde nejideálnější řešení. Navíc je velmi přátelský a vše jasně vysvětlí. Již několikrát mě přesvědčil, že jeho služby mají smysl.

Dana Bartošová

Finanční sféra nás nebaví, a proto jsme měli pořád tak trochu špatné svědomí, že nemáme všechny finanční záležitosti tak, jak by měly být. Navíc ta spousta papírů a šanonů... Ale díky panu Tihelkovi a jeho trpělivému a osobnímu přístupu máme teď klidnější spánek. Navíc úžasný portál Partners, kde mám přehledně a na jednom místě všechny svoje smlouvy, mě naprosto nadchnul.

Vladimír Mašát

K účelnému spravování finančních prostředků je dobré mít finančního poradce, který je příjemný, ochotný a má dobrý přehled o využitelných finančních produktech. Takového poradce teď mám.

Miluše Lidinská

Díky za příjemnou komunikaci, tu pěknou řádku lidí, kteří projdou během roku mojí kanceláří, převyšujete "o hlavu". Přeji mnoho úspěchů.

Martin Procházka

Během tří schůzek jsme dospěli k tomu, jak dříve "skoncovat" s hypotékou a jak se finančně zajistit na penzi. Honzovy služby doporučuji, svými dotazy a nadhledem nám pomohl uvědomit si explicitně, co jsme ohledně našich financí podvědomě tušili a následně se rozhodnout, jak některé věci změnit.

Zuzana Ščerbová

Jan stoprocentně naplňuje význam slova Partners. Profesionál, který pozorně naslouchá a pomáhá naplňovat moje představy namísto toho, aby mi vnucoval ty svoje. Svědomitý a spolehlivý, je vidět, že ho finanční poradenství baví. Poradce, který se nezajíma jen o peníze klienta, ale zejména o klienta jako člověka.