jan tihelka

Když kupujete byt. Když čekáte miminko. Když máte úraz.
Jsem vaším partnerem ve světě financí v každé životní situaci.

jan tihelka

čemu věřím

Lidé stráví za svůj život tisíce hodin snahou vydělat peníze. Málokdo však věnuje adekvátní usílí jejich správě. Tedy tomu, jak zajistit, aby pracovaly pro ně, nikoliv pro jiné subjekty. Věřím, že změny k lepšímu se v životě dějí právě tehdy, začneme-li dělat věci jinak; a impulsem těchto změn bývají mnohdy setkání s novými lidmi. Profesionální finanční kouč, dle mých zkušeností, rozumí nejen financím jako takovým, ale především umí pochopit záměr svého klienta a doporučit mu takové řešení, díky kterému se má klient jednoduše lépe. Spolupracuje s profesionálem, který ví a vyřeší. Spokojený profesní vztah pak může být i na celý život.

 Stejně jako v medicíně, i ve finančnictví je nejlepším lékem prevence. Rozdíl spočívá v tom, že podlomené zdraví poznáme většinou rychle a obracíme se na odborníka - lékaře; ve finančnictví však může být "nemoc" dlouho skrytá a způsobit dalekosáhlé negativní důsledky pro naši peněženku.

A navíc "Peníze jsou lepší než chudoba, přinejmenším z finančních důvodů."
Woody Allen

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe vím, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporuji vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučím vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsem tu prakticky pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Certifikáty

Veškerá má oprávnění a atestace k investičnímu poradenství, penzijním produktům, pojišťovnictví či bankovním službám naleznete v databázích finančních subejktů ČR, v registru České Národní Banky a v přílohách níže.